Neden Üye Olmalısınız?

Sitemize üye olduğunuzda üyelik ve teslimat adresi gibi bilgileriniz sizin için saklanacağından her siparişiniz sırasında aynı bilgileri tekrar girmek zorunda kalmazsınız. Avantajlı özel kampanyalarımızı görebilmeniz ve indirim fırsatlarından yararlanabilmeniz için de üye olmanız gereklidir. Üye olduğunuzda aynı zamanda ilgilendiğiniz ama o anda stoklarımızda olmayan ürünler yeniden stoklarımıza girdiğinde otomatik olarak haberdar edilmeniz mümkün olacaktır.

 

Üyelik İşleminizi Aşağıdaki Adımları İzleyerek Kolayca Tamamlayın

1- E-posta adresinizi, ve şifrenizi doğru yazdığınızdan emin olun.
2- Büyük ve küçük harf duyarlılığına dikkat edin.
3- E-posta adresinizde Türkçe yada özel karakterler bulunmamalı. (Örneğin : ç,ş,ü,ğ,ö,|<> , gibi)
4- E-posta adresinizi küçük harflerle yazmanız önemlidir. Örneğin Büyük "İ" harfi özel bir karakterdir, küçük "i" harfi geçerli bir karakterdir.

Üyelik Ücretli mi?

Sitemize üye olmak için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Alışveriş yapabilmeniz ve kampanyalarımızdan yararlanabilmeniz için üye olmanız gereklidir.

 

Şifrenizi Unuttuysanız Kolayca Yeni Şifre Alabilirsiniz.

Eğer şifrenizi hatırlayamadığınız için üye girişi yapamıyorsanız, "Üye Girişi" sayfasında göreceğiniz "Şifremi Unuttum" linkine tıklayıp e-posta alanına kayıt olduğunuz e-posta adresinizi yazdığınızda Size Poky Club tarafından bir mail gelecektir. Maildeki linke tıkladığınızda Yeni Şifrenizi belirleyeceğiniz bir sayfa açılacaktır. Buradan Yeni şifrenizi Kolayca Oluşturabilirsiniz.

 

 

Üyelik Bilgilerinizi Değiştirebilirsiniz.

 

Üyelik bilgilerinizi değiştirmek isterseniz kullanıcı girişi yaptıktan sonra hesap ayarlarım bölümünden şifre ve üyelik bilgilerini değiştirebilirsiniz