Bebek Emzirme Yastığı Zigzag Desenli
Bebek Emzirme Yastığı Zigzag Desenli
Bebek Emzirme Yastığı Zigzag Desenli
Bebek Emzirme Yastığı Zigzag Desenli

Bebek Emzirme Yastığı Zigzag Desenli

Marka : POKY BEBE
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺79,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺59,90(KDV Dahil)

60x52cm ebatındadır.

Bebek Emzirme ve Destek Minderi yumuşak u-şekli ile bebeğinizi desteklemek için rahat bir ortam sunarken, sizin için bebeğinizi emzirirken ergonomik olarak doğru bir pozisyon almanızı sağlar.

Sırt ve kol ağrılarından kurtarır. Bebeklerin minderi sırtüstü uzanmak, karınları üzerinde egzersiz yapmak ve oturmayı öğrenmek için kullanılır.

Emzirme minderi ile çok yorucu ve yıpratıcı annelik görevinin en önemli ve uzun kısmı olan emzirme anlarını çok daha rahat geçireceğinizi de anlatabilirler

Minderleri ve kılıfları çamaşır makinesinde yıkanabilir olma özellikleri ile de anneler üzerindeki yükü emzirme anları dışında da azaltmayı hedeflemiştir.

2 ay ve üzeri sırt üstü Minderi bebeğinizi yatar pozisyonda desteklemek için kullanın.

 Çevresini tanıyıp hafızasını güçlendirmesine yardımcı olur. Bu pozisyon sindirime yardımcı olur ve kusmaları önler.

3 ay ve üzeri karınüstü  Pediastritler bebeklerin en az 30 dakika karınları üzerinde olmalarını öneriyorlar. Karın üzerinde oyun oynamak ve egzersiz yapmak bebeklerin emeklemek için ihtiyaç duydukları Üst gövde kaslarının gelişimine yardımcı olur.

 6 ay ve üzeri oturma Bebeğinizin gövde kasları gelişmeye başladığında minderinizi onu desteklemek için kullanın Ve böylece devrilmeden oturmayı öğrenmesine olanak sağlar.